Astrodom

Čeho se vyvarovat při svádění žen - část druhá

Jak sbalit holku a čemu se přitom vyhnout - Monica Star

Velmi špatná balicí taktika, kterou si však muži mezi sebou hojně doporučují, je balit ze dvou holek tu ošklivější, protože ta hezčí na to není zvyklá, tak se chytne a začne o přízeň muže bojovat. Takže chlap vlastně použije tu ošklivější jako rybář červíka na háčku. Ženy jsou sice velmi konkurenční a bojují spolu, každá chce být ta nejlepší a nejžádanější, ale většinou to funguje tak, že nejdříve se jedna žena musí snažit o muže, svěří se kamarádce, že se jí ten muž velmi líbí a chce ho, a teprve potom se "nejlepší kamarádka" začne snažit o stejného muže, aby to své kolegyni ukázala. Ale pokud muž hned upřednostní tu druhou, je to debil, vzbudí nezájem a ještě ta "odmítnutá" špitne kamarádce do ucha: Co je to za zoufalce, se divím, že ho chceš. Stejně tak, když jdete na rande s klukem a on začne před vámi balit jinou, tak je to debil a zoufalec. Muže, kterého balí jiné ženy a on je ignoruje, považujeme za frajera, hodného hájení. Ale jakmile on sám vypustí byť jen slůvko uznání směrem ke konkurentce, je to téměř konec vztahu, a i kdyby vztah vydržel, žena si pohanu pamatuje a časem narůstá zlost a vztek na muže, který obdivoval jinou. Do stejného soudku patří věty typu: ještě tak trochu miluju bejvalku, bývalá přítelkyně tančí lépe než ty, jé, tahle holka má pěkné rty, hmm to by nemuselo být špatný... hele, támhlety holky jsou takové něžné vílečky, co? Tý vado, ta má nalejváky! Všechny tyto věty, které mužům občas nekontrolovaně uniknou z ústní dutiny, ženu bodnou jako šíp, protože ona chce být ta obdivovaná a jedinečná, takže jí všechny podobné komentáře dost zraňují. Jsou samozřejmě případy, kdy je zraněná žena i nadále muži po vůli, protože ji připravil o sebevědomí a často právě v to urážející muž doufá, jen ať si o sobě moc nemyslí, ale jen hnusák využije zraněnou ženu, to je horší než ojet opilou nebo zfetovanou. Frajer umí dostat ženu sebevědomou a zářící, nemusí jí srážet korunku z hlavy. A hlavně, pokud vám jde o hlubší vztah než o jednorázový sex, připravte se na postupné peklo. Negace, které jste svými poznámkami vyvolali, budou v ženě sílit a kypět a postupně vám začne všechno vracet. Však taky máte sem tam nějakou tu nedokonalost, kterou žena uvidí a díky ní vás bude zraňovat a deptat, ani už nebudete vědět proč. Stejně jako se dá každé ženě něco vyčíst, tak totéž platí i pro muže. Kdo chce psa či fenu bít, hůl si vždy najde. Proto nikdy neříkejte – upřednostňuju modrooké samice nebo mám rád u žen dlouhé nohy, zvláště pokud sedíte s normálně rostlou hnědočkou. Ani neříkejte miluju velká prsa, pokud vaše přítelkyně má jedničky nebo jsem na křehké dívky, pokud sedíte s holkou krev a mlíko. Další zapovězené a příšerné věty jsou: Nejsi zrovna můj typ. Koukni, támhleta holka je můj typ. A už vůbec se nemluví o kráse její kamarádky, sestry, kolegyně. Jak by bylo vám, kdyby holka, o kterou máte zájem, vám na schůzce řekla: Hmm, docela bych chtěla mít v sobě tvého bratra, má tak svůdné oči a krásné silné paže...

Pokud tohle kluk holce dělá, tak ji velmi pravděpodobně naštve a ona mu odpoví ve stejném duchu, naznačí mu, že není až takový superman a krasavec nebo ho prostě pošle někam. Ty méně výbušné si prostě řeknou: OK, bere mě jako kamarádku, budeme kamarádi. Rozhodně nepochopí mužův úmysl vyvolat v ní zájem o sebe a touhu bojovat s konkurentkou. Potom dívka absolutně nechápe, že muž, co jí před měsícem tvrdil, že mu nevoní, nyní po ní chce sex nebo vztah. Pro ni už to skončilo, když obdivuje jiné, tak ať má sex s nimi.

Stejně tak je výše uvedenému velmi příbuzné: To víš, slavní si vybírají zajímavé obličeje, třeba Ester Sátorová, to je opravdová kráska. Čímž dívce „citlivě“ naznačí, že nemá na lepšího, protože ona je průměr a všichni vidí, že Ester je mnohem krásnější. Dívka by tedy měla být vděčná, pokud ji ojede autor zmíněného výroku. Jenže právě všechny dívky si o sobě myslí, že jsou krásnější nebo stejně krásné jako Ester Sátorová, každá Popelka sní o svém princi, který v ní uvidí tu jedinečnou a nejkrásnější ze všech. Nepomůže, když muž bude kroutit hlavou, že esteticky to tak přece není, že on to opticky jasně vidí, dívka to samozřejmě vnímá subjektivně, ale ten muž taky, nedá se říct, kde je pravda, pravda je, že chlap takhle často schválně sráží ženy, navíc si drze dá na profilovku fotku krásného amerického herce a ještě tvrdí, že je mu podobný. A to už jsme pomalu u konce diagnózy.

Myslím, že vztah dvou lidí by měl být hlavně příjemný a, což je dnes přímo supermoderní, měl by být o oboustranném obohacení a ne o vzájemném urážení, povyšování se nad druhé a vzájemné manipulaci. Když se budeme vzájemně urážet a znepříjemňovat si život, dostaví se zlost, vztek, ponorka a časem i nepřekonatelný odpor.

Monica Star