Astrodom

Virtuální seznamování

Facebook je už na seznamování poněkud zastaralý a skoro nikdo už ho nepoužívá jako seznamku, slouží spíš ke stalkování našeho vytouženého objektu a k navázání komunikace s ním. Ale máme tady Instagram, Snapchat a na seznamování především Badoo a Tinder. Mužské pohlaví je při seznamování aktivnější a také nestálejší, nezabere jedna, nevadí, je jich tady milion! Jenže pokud má stále stejnou hloupou taktiku, tak skončí jako jeden, který mi psal na Tinderu: „Nechápu, co je špatného na sexu. Všichni o něm mluví, všichni ho chtějí, ale tady je to samá jeptiška!“ Tak samozřejmě, takový zoufalý výlev ve stylu „už toho mám dost!“ ani nemá cenu komentovat, ale abyste se do této fáze nedostali, napíšu pár velice strašných chyb, které virtuální muži při pokusech o seznámení dělají a které mě a moje kamarádky a klientky strašně štvou. Řeč je tedy o mužích, které neznáme osobně a kteří teprve zkouší navázat konverzaci.

1. Pošli nudes

Kvůli posílání nahých fotek byl původně vynalezen snapchat, kde po několika vteřinách foto zmizí a nikam se neukládá, takže se muž jen podívá a nemůže fotografii zneužít, ani ukazovat kamarádům. Tedy pokud s ním v tu chvíli nejsou. A pokud neudělá screenshot. Pak má tu fotku navždy a na fb je mnoho stránek jako „úlovky ze snapchatu,“ kde se chlapi chlubí, co za intimní fotografie z holek vytáhli. Vy sice vidíte, kdo screenshot udělal, ale pokud toho člověka neznáte z reálného života, je vám to prd platné, když jste obeznámeny jen s jeho přezdívkou famousflame986, profilovou fotkou z Bitmoji a 3 možná reálné fotky s psími filtry. Takže radši bych své nudes cizímu člověku neposílala a stejně tak v současné době už uvažuje většina holek. Je fakt, že obrovské množství kluků mají posílání nudes místo partnertsví, je to levnější než opravdové rande, z pohodlí domova, nehrozí žádné komplikace jako pohlavní choroby, nechtěné těhotenství a upnutí holky, „vždyť ses se mnou vyspal!“ Posílání nudes je přece jen povrchní. A navíc - jedné se nechce, napíšu jiné, ve virtuálním světě se jich vystavuje tolik. Tak zkoušejte, pokud máte dostatečnou trpělivost, ale spíš si vysloužíte blokaci jako netový úchyl.

2. Chceš fotku toho mýho

Ano, pokud někoho známe z reality a je hot (sexy), jsme zvědavé, jakýho ho asi má. Ale rozhodně nejsme zvědavé na každého a o to méně, když ho takhle lacině vnucuje bez předchozí svádivé předehry. Ale naprosto příšerné je to u cizího člověka, jakožto seznamovací věta. My nejsme jako vy a neděláme si to u poslaných penisů (tedy ve vašem případě u poslaných cecků a pindiček) a je jedno, jak ho máte pánové velkýho a už vůbec ho nechceme hodnotit. Proč chcete hodnotit penisy? Jasně, že od milenky potěší: "Jee, ty ho máš krásnýho a velkýho!" Ale sbírat chválu ve virtuálním světě? WTF? Mastíte si penis nebo ego?

3. Poslaná fotka toho vašeho

Tak tohle je snad úplně ze všeho nejtrapnější, zvlášť pokud ani nevíme, jaký máte obličej. Nikdy žádná holka si nevybrala muže podle penisu, pokud neznala jeho obličej. Či povahu. A majetkovou situaci.

4. Posílám ti krásné květiny jen pro tebe

Fotka květiny a plyšového medvídka? Proč to sakra děláte? Jestli chcete být romantičtí, dostaňte holku na schůzku a přineste skutečnou kytici, virtuální fotka je k ničemu, ženě nedáváte vůbec nic a ještě podceňujete její inteligenci, protože si zadá do googlu "romantic rose" a vyjede jí spousta krásných fotek či gifů růží.

5. Máš ráda anál?

Porno není realita, tak si to muži zapamatujte. Hledáte ženu na určité sexuální praktiky? Tak to budete muset risknout a investovat čas a nejspíš i finance na sbalení holky, kterou si vyberete podle vzhledu a sympatií. A pokud si pak „nesednete“ v posteli či vám nevyhoví v oblíbených sexuálních praktikách, to je riziko podnikání, totiž balení. A musíte hledat dál nebo si zaplatit nějaké příslušné slečny.

6. Proč používáš ty filtry?

Rýpat do fotek nebo do toho, co holka postuje na sociálních sítích si jako pro ni virtuální člověk prostě nemůžete dovolit a koledujete si o poslání do pr…háje. Tohle můžou pouze velmi blízcí kamarádi nebo současný přítel a i tam hrozí neshody. Nepotřebujeme od vás poradit a nebudeme vám nic vysvětlovat.

7. Jsi moje tajemství

Píšete jí pouze do soukromých zpráv a to hodně intimně nebo ji stále zvete na rande, ale veřejně se k ní neznáte? Nedáte ani jeden lajk, natož coment? Věřte tomu, že si toho všimne.  A bude jí to vadit. To se za ni stydíte nebo co? Vrchol byl, co mi napsal jeden kluk, který na Tinderu vyžadoval, ať mu pošlu fotky. Tak jsem mu dala svůj Instagram, kde jich mám stovky a on napsal, že dobrý, ať mu dám telefonní číslo a klidně pošlu ještě nějaký odvážnější fotky, tak jsem se zeptala, jestli už ten instagram viděl, že tam mám hodně odvážných fotek a že odvážnější už mu fakt nepošlu a on že viděl ale, že fakt nebude můj follower na instagramu. Naprostý fail!

8. Romantický profil s láskou

Máte profilovou fotku, kde se líbáte s přítelkyní na dovolené v Itálii a na úvodní fotce oba sedíte na louce s vaším dítětem nebo pejskem, podle toho, co jste si dohromady pořídili? Vkládáte na svůj profil fotky z romantických dovolených, kde píšete citáty a romantická vyznání, že jste s osobou, která vám navždy změnila život, že je to vaše beruška a upřímně ji milujete? Ani se s tímhle profilem nesnažte lovit ve vodách internetu jiné rybičky. Jsou pak ti chytřejší, jako pán viz. bod 7, kteří takové profily zatloukají, ale je i hodně mužů, kteří si myslí, že najdou úlovky, které se spokojí pouze s pokoutným sexem nebo s virtuálními nudes. Možná nějakou chvíli a pak budou chtít ony být vaše berušky, jet s vámi na dovolenou a být ve vztahu na fb. Jako jedna naše klientka: „Chápeš to, mně vnucuje fotky svýho penisu a já je nechci a pak tam dá, že jede s manželkou do La Provence. Já chci taky La Provence ne La Penis!

Pokračování příště…