Astrodom

Dnes večer ve 20:21 nastane astronomické polostínové zatmění Měsíce, které může nastat pouze při úplňku, když jsou Slunce, Země a Měsíc v jedné přímce.

Nyní je úplněk v Raku, čili Měsíc je v Raku a Slunce v Kozorohu, toto spojení kardinálních znamení je velice silné, zvláště, když je spojeno s částečným polozatměním. Je výborné na komunikaci mezi těmito dvěma znameními, či dokonce k navázání milostného, sexuálního, tantrického či pracovního vztahu. Platí to v podstatě pro všechna znamení, ale výjimečně silně se bude vzájemná afinita projevovat právě mezi Kozorohem a Rakem, který má v sobě Měsíc a sám je znamením, které je i jinak spojené s Měsícem.

Takže, pokud jste Rak/Račice a máte zájem o Kozorožčici/Kozorožce, je dobré dnes po osmé hodině udělat rituál lásky, či na komunikaci, podle toho, co od vyhlédnutého partnera chcete. Stejně tak, pokud jste Kozoroh/Kozorožka a chcete si do svého života přitáhnout Račici/Raka. Právě teď nastvává podobná situace, jako když se V Zaklínači rozbila lahev s duchem džinem a Zaklínač měl vyslovit své poslední přání a on si přál, aby krásná čarodějka byla jeho osudem. A splnilo se mu to. Jestli vám však toto spojení přinese doživotní klid a štěsí, to je otázka.

V té samé přímce mezi Sluncem a Měsícem je Merkur, Saturn a Pluto, Merkur je planeta peněz, Saturn je planeta Času, která při nesprávném zpracování může zrdžovat a působit komplikace, kdy si vygooglíte obraz Saturn požírá svě děti, tak spatříte nejhorší varianu působení planety Saturn. Rovněž Pluto, neboli Hádes, není příliš úsměvná planeta, v řecko-římské filozofii je Hádes bůh podsvětí, mrtvých. U planety Merkur to znamená ohrožení finančního toku, proudu peněz, ztížené podnikání. Je tedy dobré využít úplňku, abychom tuto horší konstelaci na materiální Hojnost zvrátili v náš prospěch, a naopak Čas využili pro naše plány.

Pokud chceme začít dietu nebo se pročistit, je na to dnes dobrý den. Pijme čaj, vodu, džusy, šťávy.